انقدر که من میگم هیچ کسی رو از جمله امام عصر رو مگه بیکارن هم درست ولی خلاصه تجسم نکن و در نظر نگیر و بخون درسته اولش میگفتن یه سلام بدی بهشون خوبه قبل از نماز وگرنه اینکار شرکه اگه خودش نیومده باشه خودش قدرت داره ولی وقتی تو میسازی یا میگردی یا میخوای که میشه هم خودت بیکاری هم بی عرضه و از این حروف و شرکه اینکار وقتی نمیشه خدا رو تجسم کرد حالا بنده ی خدا رو؟ حالا حتی محالا هم بگه من امام تو هستم اولا معلوم نیست دل به دل راه داره و کدوم دل بوده و چند تا دل دست به دست بشود تا رسیده به مادر (س) پس چی کار داری اگه غیرت داری که در نظر بیاد...فرار کن توی این مقام ها برو بگرد برو بیرون اگه هم مثل من جنسی شدی دیگه از این غلطا نکن و کسی رو هک ذهنی جنسی نکن این بلاها سرت نیاد و ببینی هم میخوان همه رو خراب کنن ایناها نه من تنها رو منم خودم نخوام داغونم کار از ائمه هم بر نمیاد چه برسهه به ماموران گمنام دیگه بدتر...الله اکبر از تجسم تویم.ولی جز نماز خوندن این کارها به پیشه و میشه کرد شرک البته شرکم نیست توسل به ائمه ولی که باشه چه قصدی حالا گرفتاری واقعا یا احمدی نژاد درش آورد...اما خوشا آنان که دائم در نمازند هم گل گفته. خدا هم گفته راحت باش نه بت پزست یکی رو موکل ذهنی و دلی خودت کنی 24 ساعته این خلاف قانون بشری است اگه میگه نمیتونم این مشکل داره فردا معلوم نیست شاید عوض شد بد شد انسان مشکل داره برو بهترش سراغش.یعنی یاد خدا بدون تصور چیزی بگو الله اکبر بهتر از این شما نمیزارین من ذکر خدا رو هم آروم باشم؟

حالا این کی بود چه کسی بود که یه بار نقش معاویه دادنش یعنی اسمش گداشتن یه بار نقش فضل بن سعد یعنی اسمش گذاشتند؟؟؟ شما هم میخوان همچین موجودی از مو بسازید با این تفاوت که اشکم بیرون نیاد اگه در راه خیر یا شر جون این فیلما نمیخواد یه نتیجه ی درستت کارشناسی دقیق بگیره بلکه هرکس یه سیری داره همینو میخواستی بگم که کی شدم؟ حالا خودشم یعنی من ندونه که چه گوهیه؟


/ 1 نظر / 5 بازدید
یک وبلاگنویس

سلام دوست گرامی ، امیدوارم حالتان خوب باشد ، بنده یک بخشی را راه اندازی کردم تا بتوانم با دوستان وبلاگ نویس تبادل لینک داشته باشم . شما می توانید به اینجا مراجعه کنید : http://directory.cheshmehregi.com/ و بعد از قرار دادن لینک وبلاگ چشمه ریگی در وبلاگ خود ، لینک وبلاگ خود را ثبت کنید. لینک وبلاگ شما ، همراه با عکسی از وبلاگ شما در لیست "لینک های تبادلی" به نمایش در می آید. پیروز باشید