وقتی حدیثه اینکه شما هرچی می پسندی برای خودت مثلا برای دیگران هم بپسند خوب شما حق داری در اون صورت خودت رو جای هرکسی متناسب با شرایطش بنویسی و یا بزاری شما نگاه خدا اهل بیت رو خلق کرد از اول و ما اگه به جای حضرت زینب بودیم چی میخواستیم از خدا میگفتیم مثلا همین که ما رو داری بسه نه فرشته ای دیگر نه انسی همین ما را بس تا این همه شما در نظر بگیر ام المصائب بشیم اصلا.اصلا لزومی داشت که اینطوری بشه...خودمون حالا میگیم یعنی ما یعنی من میگم شما ممکنه بگی 10 تا آدم خوب خلق کن خدا یا 200 تا چه فرقی میکنه تا این همه ظلم و جور در دنیا داد میزنه!!! برای چی اصلا؟؟ می ارزید؟؟ بله ما اومدیم که غربال بشیم امام حسینی ولی همه که سربلند نمیشیم حالا بیا و  اونا رو درست کن!

حالا میگه طرخ یه سوال چی شد که اینطوری شد پس؟

ما نمیخوایم  شرش رو باندازیم بر کول شیطان و روخ و جن و ملک بلکه خوبش هست بدشم هست ما تو این دنیاییم و بالاخره داریم میگدرونیم و اینجا مثلا فضای نته و هر کس وظایفی داره برای خودش حالا آیا ما وظایفمون رو انجام می دهیم؟

/ 1 نظر / 18 بازدید
محب ولایت

ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ سلام علیکم [گل] ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ نی دولت دنیا به ستم می ارزد [گل] نی لذت مستی اش الم می ارزد [گل] نه هفت هزارساله شادی جهان [گل] این محنت هفت روزه غم می ارزد [گل] ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ