امروز صبح مسجد بودم آیت الله العظمی برام دانه ریخت همشم با احکام به پیش میرند انگار بله درس زندگی است این احکام خلاصه برام دونه ریخت منم توی تله گیر کردم باید صبت کنم اول در مورد تراشیدن ریش بود که گفتند جایز نیست و صبت که شد یعنی اینکه باید ریش که تراشیده هم بشه یه ته ریشی داشته باشه و ریشی داشته باشه پسره حالا میگفتن که دستگاههایی هست که بدتر از تیغ هم میزنه!!!ه ه یکی هم گفت که من از یه کسی که هم ریش داره گول هم خوردم در ادامه به دوستش میگفت ریش داشت نمازم نمیخوند و آیت الله  هم از اون طرف صحبت می کردند..

خلاصه گفتن که جوراب نازک زنانه حکمش چیست و جناب آیت الله خامنه ای گفته بودن اگه به قصد (اینجاشو یادم رفت خودتون که میدونید بهتر از ما ها؟) نباشد عیبی ندارد و یا اشکال ندارد و یه همچین چیزایی..

بعد آیت الله العظمی گفتند که به قصد همین هاست دیگه!!!!

خوب نگاه کنید جریان فتنه رو اینجا حالا بزار داستانشو باز کنیم دوباره که بله برای فیلم سینمایی یه موقعی که خود فیلمه هم فتنه بود روی سرشون یه چیزایی میکشیدند که معلوم باشه همین دیگه اگه نمیکردند برای فیلم چه میشد؟؟ با عوامل پشت صحنه! اصلا مورد داشت فیلمه اونم روش حالا داشت یه چی دیگرو ترویج میدادها اینم روش.

/ 0 نظر / 17 بازدید